Teleman

Singielka (157)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Malena i Nadia odnajdują dawnych znajomych Elki. Mają nadzieję, że dzięki uzyskanym od nich informacjom uda się im skompromitować rywalkę. Sława i Olgierd rozpoczynają terapię u trenera Jacka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Malena i Nadia odnajdują dawnych znajomych Elki. Mają nadzieję, że dzięki uzyskanym od nich informacjom uda się skompromitować rywalkę. Sława i Olgierd rozpoczynają terapię u trenera Jacka. Elka zmaga się z kolejnymi problemami, które tylko potęgują jej nieufność wobec Tomasza. Mimo kłopotów dziewczyna nie traci wiary w to, że jej zespół wygra konkurs na najlepszy portal. Wkrótce zostają ogłoszone jego wyniki...

Występują

Twórcy

Ładuję...