Teleman

Singielka (151)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka i jej współpracownicy remontują siedzibę redakcji portalu. Gośka i Patryk proponują Tomaszowi, by został naczelnym 'Co tam?'. Natalia spędza coraz więcej czasu ze swoim nowym sąsiadem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka i jej współpracownicy remontują siedzibę redakcji portalu. Gośka i Patryk składają Tomaszowi ciekawą propozycję - proszą go, by został naczelnym "Co tam?". Wkrótce Malena oskarża Górskiego o spiskowanie z Elką. Sława stara się znaleźć kolejne sposoby na Olgierda. Natalia natomiast spędza coraz więcej czasu ze swoim nowym sąsiadem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...