Teleman

Singielka (150)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sytuacja w redakcji portalu się komplikuje, a Malena zupełnie nad nią nie panuje. Paweł jest zmuszony do stanowczych działań. Natalia rozpoczyna remont mieszkania. Pomoc oferuje jej przystojny sąsiad.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Sytuacja w redakcji portalu się komplikuje, a Malena zupełnie nad nią nie panuje. Paweł jest zmuszony podjąć stanowcze działania. Tymczasem znany komik, który miał rozpocząć współpracę z "Co tam?", decyduje się zawrzeć umowę z portalem Elki. Viktor jest coraz bardziej zazdrosny o przyjaciół dziewczyny. W końcu stawia jej warunki, od których zależy przyszłość ich znajomości. Natalia rozpoczyna remont mieszkania. Pomoc oferuje jej przystojny sąsiad.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...