Teleman

Singielka (149)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

U Elki dochodzi do awantury między Viktorem a Konradem. Zazdrosny Hiszpan podejmuje zaskakującą decyzję. Andrzej jest gotów na wszystko, byle tylko zdobyć dla Moniki wymarzone mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

W mieszkaniu Elki dochodzi do awantury między Viktorem a Konradem. Hiszpan, zazdrosny o pojawiających się w nim kolejnych mężczyzn, podejmuje zaskakującą decyzję. Andrzej jest gotów na wszystko, by zdobyć dla ukochanej Moniki wymarzone mieszkanie. Dopuszcza się nawet oszustwa. Tymczasem ona dowiaduje się, że szefowie "Co tam?" przygotowują pozew przeciw Elce. Tomasz i Nadia wracają do pracy. W redakcji portalu pojawia się też znany komik z propozycją współpracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...