Teleman

Singielka (147)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po informacjach usłyszanych w radiu Elka jest przerażona. Usiłuje skontaktować się z Tomaszem, ale wszelkie próby kończą się porażką. Dorota domaga się przywrócenia na stanowisko redaktor naczelnej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Po informacjach usłyszanych w radiu Elka jest przerażona. Usiłuje skontaktować się z Tomaszem, ale wszelkie próby kończą się porażką. Jej niepokój zwiększa jeszcze wiadomość przekazana przez Monikę. Dorota domaga się przywrócenia na stanowisko redaktor naczelnej portalu "Co tam?". Jeśli tak się nie stanie, pozwie jego właścicieli do sądu. Przekonuje też pracowników redakcji, by podczas procesu zeznawali na jej korzyść. Malena postępuje podobnie. Olgierd nie rezygnuje z prób odzyskania względów Sławy. Niespodziewanie jego plany może skomplikować Marcin.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...