Teleman

Singielka (146)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Minął miesiąc od ostatnich wydarzeń. Sandra chciałaby odbyć staż w redakcji. Tymczasem w siedzibie portalu zjawia się była naczelna Dorota. Elka umawia się na randkę z Hiszpanem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Minął miesiąc od ostatnich wydarzeń. Sandra chciałaby odbyć staż w redakcji "Co tam?". Usiłuje przekonać Malenę, że może zastąpić Singielkę. Tymczasem w siedzibie portalu niespodziewanie zjawia się Dorota. Sława jest zaskoczona, gdy Olgierd oświadcza jej, iż znów wprowadzi się do ich domu i spróbuje naprawić rodzinne relacje. Elka umówiła się na randkę z przystojnym Hiszpanem, Viktorem. Jadąc na miejsce spotkania, dziewczyna słyszy w radiu przerażające informacje o polskich himalaistach. Boi się, że wyprawa, w której uczestniczył Tomek, mogła zakończyć się tragicznie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...