Kabaretowy Klub Dwójki: Punk wciąż żyje, subkultury

program rozrywkowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nostalgiczna podróż w czasie do lat 80. W tamtym okresie w Polsce coraz większą popularność zdobywała muzyka rockowa. Ile z tamtych lat pamiętają dzisiejsi klubowi goście?

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

W tym wydaniu czeka widzów nostalgiczna podróż w czasie do lat 80. W tamtym okresie w Polsce coraz większą popularność zdobywała muzyka rockowa, na świecie zaś królowali Madonna, Michael Jackson, The Cure, The Clash oraz Sex Pistols. Wówczas pojawiły się w kraju pierwsze telefony komórkowe oraz płyty CD. Robert Górski i Marcin Wójcik sprawdzają, ile z tamtych lat pamiętają dzisiejsi klubowi goście: dziennikarka Marzena Rogalska, artysta kabaretowy Artur Andrus oraz członkowie Kabaretu Nowaki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...