M jak miłość | odc. 1235

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza spotyka się z Góreckim. Mężczyzna ma problemy z sercem i trafia do szpitala. Piotrek orientuje się w zamiarach Olgi i próbuje zniechęcić ją do siebie. Maria podejmuje decyzję w sprawie Bilskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

Iza spotyka się z Góreckim. Dla biznesmena rozmowa z córką sprawcy wypadku żony to zbyt wiele. Mężczyzna trafia do szpitala z powodu problemów z sercem. Piotrek orientuje się w zamiarach Olgi i próbuje zniechęcić dziewczynę do siebie. Ona jednak wyznaje prawnikowi, że skradł jej serce. Maria podejmuje ważną decyzję w sprawie Bilskiego. Adwokat Roberta informuje ją, że prokuratura zgodziła się na odwiedziny w areszcie. Rogowska ma jednak wątpliwości, czy chce spotkać się z mężczyzną, który od wielu miesięcy ją okłamywał, a na dodatek okazał się przestępcą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...