Teleman

Singielka (143)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz i Nadia spędzają razem czas, planując wspólną wyprawę. Elka próbuje dodzwonić się do przyjaciela i ostrzec go przed podstępną dziewczyną. Sława i Hanna marzą o hucznym weselu dla swoich dzieci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Tomasz i Nadia spędzają razem czas, planując wspólną wyprawę. Elka próbuje dodzwonić się do przyjaciela i ostrzec go przed podstępną dziewczyną. Nadia robi jednak wszystko, by ją powstrzymać. Tymczasem Sława i Hanna, matka Roberta, wciąż nie mogą pogodzić się z tym, że Natalia zdecydowała się na skromną uroczystość. Kobiety postanawiają przekonać przyszłego pana młodego do hucznego wesela. Konrad prosi Elkę o jeszcze jedną szansę. W końcu Kowalik mu ulega.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...