Teleman

Singielka (142)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz decyduje się ostatecznie wyjaśnić sprawę Singielki. Prosi o radę Natalię. Ona dopiero wówczas odkrywa, że mężczyzna zna tożsamość felietonistki. Tomasz ponownie więc zbliża się do Nadii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Tomasz decyduje się ostatecznie wyjaśnić sprawę Singielki. Prosi o radę Natalię. Ona dopiero wówczas odkrywa, że mężczyzna zna tożsamość felietonistki. Podczas rozmowy Kowalik utwierdza go w przekonaniu, że Elka nie jest nim zainteresowana. Tomasz ponownie zbliża się do Nadii. Tymczasem Mikołaj wciąż próbuje rozwiązać zagadkę skradzionych kodów. Prosi Bajtka o pomoc. Kiedy informatyk odkrywa prawdę, idzie ostrzec Elkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...