M jak miłość | odc. 382

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maria zauważa, że Krzysztof bierze leki. Filarska mówi mężowi, że jeśli nie przeprosi Krzysztofa, ona się wyprowadzi. Barbara namawia Łukasza na wyjazd. Simona chce się zobaczyć z synem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Maria zauważa, że Krzysztof przyjmuje jakieś leki. Jest tym bardzo zaniepokojona, ale mąż nie chce z nią o tym rozmawiać. Kiedy odwiedza ich Paweł, rodzice ukrywają, że są skłóceni. Filarska wypytuje Marię, jak naprawdę wyglądała ostatnia rozmowa jej męża z Krzysztofem. Przeprasza za zachowanie małżonka, a po powrocie do domu stawia mu ultimatum - jeśli nie przeprosi Krzysztofa, ona się wyprowadzi. Grzegorz zabiera Małgosię na piknik za miasto. Chce, by zostali przyjaciółmi. Tymczasem Barbara wymyśla sposób, aby Łukasz jak najszybciej zapomniał o wypadku. Prosi wnuczka, by na kilka dni przyjechał do Grabiny i zaopiekował się dziadkiem. Marek zamyka wcześniej pub, pozostawiając tam tylko Egona. Niespodziewanie przyjeżdża Simona, która chce się zobaczyć z synem. Gdy kucharz zdradza jej, że chłopak jest podobno w Niemczech, na jaw wychodzi całe oszustwo Stefana. Aby ukryć intrygę wspólnika, Egon namawia Simonę do powrotu do Niemiec. Przez nikogo niezauważona kobieta nie wzbudzi w ten sposób podejrzeń.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...