O mnie się nie martw 5 (1/13)

serial komediowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iga i Marcin wybierają się na ślub Eweliny i Jacka. Podczas ceremonii Kaszuba odbiera telefon od Góreckiego. Okazuje się, że Patrycja oskarżyła Krzyśka o molestowanie. Marta jest załamana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Igi Małeckiej i jej bliskich, Krzyśka, Ewy i pani Irenki. Kobieta podejmie ważne decyzje odnośnie swojej przyszłości. Życie prywatne i zawodowe przyjaciół Małeckiej także się skomplikuje. Dodatkowo w kancelarii Zarzycki&Małecki pojawią się nowe twarze.

W tym odcinku

Iga i Marcin w drodze na ślub Eweliny i Jacka wstępują na Żelazną po Irenkę i Krzyśka, który jest świadkiem. Małecki oświadcza przyjaciołom, że nigdzie się nie wybiera, ale po reprymendzie Igi zmienia zdanie. To jednak dopiero początek kłopotów. Podczas ceremonii pan młody usiłuje wyznać coś bardzo ważnego narzeczonej, a Kaszuba odbiera telefon od Góreckiego. Razem z Małeckim opuszczają salę. W drodze do prokuratury mijają Patrycję, która oskarżyła Krzyśka o molestowanie. Górecki nie ma dobrych wieści - Małeckiego czeka rozprawa. Marta jest załamana. Na szczęście Iga wpada na pomysł, jak pomóc byłemu mężowi. W kancelarii ruszają darmowe porady prawne i panuje chaos. W tym czasie w biurze zjawia się Paweł Radecki, kolega ze studiów Marcina, który właśnie podjął tam pracę. Dostaje dawny gabinet Tomka. Radecki znajduje kopertę należącą do Igora, z dopiskiem, by otworzyć list po jego śmierci. W pomoc planującemu samobójstwo mężczyźnie angażuje się Iga, która z tego powodu wikła się w konflikt z nowym mecenasem. Tymczasem dawni koledzy wybierają się razem do baru.

Występują

Twórcy

Ładuję...