M jak miłość | odc. 381

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Teodor prosi żonę o rozwód. Pod jego nieobecność Janina zabiera resztę swoich rzeczy. Kamil kłóci się z Madzią. Paweł próbuje załagodzić spór. Kamil umawia się z Karoliną na kolację.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Teodor usiłuje wytłumaczyć żonie, że najlepszym wyjściem z ich sytuacji będzie rozwód. Pod jego nieobecność Janina zabiera z domu kochanka resztę swoich rzeczy. Kamil bez większych powodów kłóci się z Madzią. Paweł próbuje załagodzić spór przyjaciół, ale w rezultacie doprowadza tylko do kolejnej awantury. Kamil umawia się z Karoliną na wspólną kolację. Ponętna bizneswoman stara się trzymać kolegę z pracy na dystans, ale to jeszcze bardziej ekscytuje chłopaka. Madzia dostaje od tajemniczego wielbiciela perfumy. Wkrótce otrzymuje również kilka SMS-ów. Mężczyzna zdradza w nich, że już się kiedyś spotkali. Elka bierze kilka dni wolnego, twierdząc, że wybiera się na wesele kuzynki. W tym samym czasie Stefan planuje wyjazd do Niemiec. Okazuje się, że w tajemnicy przed wszystkimi decydują się na romantyczną podróż we dwoje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...