Na sygnale: Potwór (92)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Martyna otrzymuje kolejny podarunek od Potockiego. W tym czasie zespół doktora Banacha próbuje pomóc kobiecie, która została ranna podczas pokazu iluzjonisty. Magik ugodził ją mieczem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Martyna otrzymuje kolejny podarunek od Potockiego. Jest zdenerwowana, gdyż prosiła lekarza, by tego nie robił. W tym czasie zespół doktora Banacha próbuje pomóc kobiecie, która została ranna podczas pokazu iluzjonisty. Magik ugodził ją mieczem. Z kolei Góra i jego ekipa odpowiada na wezwanie do staruszki, która zasłabła, gdy opiekowała się wnukami. Chwilę wcześniej wybiegła z łazienki, krzycząc, że w środku jest potwór...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...