Teleman

Singielka (141)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka umawia się z Tomaszem na randkę. Nieoczekiwanie odwiedza ją Konrad. Dziewczyna nie jest zachwycona, zmienia jednak zdanie, gdy odkrywa, że Wilczyński zorganizował dla niej spotkanie z inwestorem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka umawia się z Tomaszem na randkę. Kiedy wydaje się, że tym razem dojdzie do spotkania, wizytę składa jej Konrad. Elka początkowo nie jest tym zachwycona, zmienia jednak zdanie dowiedziawszy się, że Wilczyński zorganizował dla niej spotkanie z inwestorem. Wówczas Elka odwołuje randkę. Tymczasem Konrad spotyka pod jej blokiem Tomasza. Mężczyzna pokazuje rywalowi ozdobne pudełko, które zamierza wręczyć ukochanej. Zasmucony Górski idzie do Antypodów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...