Singielka (57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka ostrzega Monikę przed randką z Andrzejem. Ona jednak twierdzi, że to mężczyzna jej życia. W redakcji zjawia się kolega Mikołaja, który szuka pracy. Krzysiek boi się, że zajmie on jego miejsce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka ostrzega Monikę przed randką z Andrzejem. Jednak ona uparcie twierdzi, że znalazła mężczyznę swojego życia. W redakcji zjawia się Jakub, kolega Mikołaja, który szuka pracy. Krzysiek boi się, że Mikołaj będzie chciał go zwolnić i przyjąć kolegę. Kolejne spotkanie z Tomaszem utwierdza Elkę w przekonaniu, że zawsze może na niego liczyć, w przeciwieństwie do Mikołaja, który ma przed nią coraz więcej tajemnic, dzielonych z Maleną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...