Singielka (55)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sława jest załamana z powodu rozstania Natalii i Roberta. Olgierd próbuje wytłumaczyć żonie, że dziewczyna może być szczęśliwsza bez partnera. Natalia radzi Elce, by zastawiła pułapkę na Mikołaja.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Sława jest załamana z powodu rozstania Natalii i Roberta. Olgierd próbuje wytłumaczyć żonie, że dziewczyna może być szczęśliwsza bez partnera. Jednak Sława ponownie próbuje wziąć sprawy w swoje ręce. Tymczasem Elka nie wie, jak odnaleźć się w sytuacji z Mikołajem. Natalia radzi jej, żeby zastawiła na niego pułapkę. Miałaby sprawdzić, jak postąpi, kiedy zgodzi się spotkać z nim jako Singielka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...