Singielka (54)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mikołaj pracuje coraz więcej. Elce brakuje ich wspólnie spędzanego czasu. Wkrótce otrzymuje od Mikołaja e-mail, który miał trafić do Singielki. Domyśla się, że partner flirtuje z nieznajomą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Mikołaj pracuje coraz więcej. Elka próbuje go wspierać, ale brakuje jej wspólnie ich spędzanego czasu. Zmienia swoje nastawienie, gdy otrzymuje od Mikołaja maila, który miał trafić do Singielki. Dziewczyna domyśla się, że jej partner flirtuje z nieznajomą. Nie wie, z kim tak naprawdę rozmawia. Kłopoty będzie mieć również Sława, która po raz kolejny okazuje wścibstwo. Teraz podstępem urządza obiad dla Natalii i Roberta.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...