Singielka (53)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sława czuje się szczęśliwa, gdy słyszy, że córka nie jest w ciąży. Natalia spędza coraz więcej czasu z Tomaszem. Sylwia jest zazdrosna o ukochanego. Triumfujący Mikołaj nie docenia pomocy Elki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Natalia zdobywa się na odwagę i wyjaśnia Sławie, że nie jest w ciąży. Matka jest szczęśliwa - nie musi już planować i przyspieszać ślubu oraz organizować chrzcin. Tymczasem Natalia spędza coraz więcej czasu z Tomaszem, który chwali jej zdjęcia. Sylwia znów zaczyna być zazdrosna o ukochanego. Elka czuje się pominięta przez triumfującego Mikołaja. Mężczyzna zdaje się nie zauważać, jak bardzo mu pomogła.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...