Singielka (52)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sława mówi zaskoczonej Elce, że Natalia spodziewa się dziecka. Dodaje też, że to nie Robert jest ojcem. Elka dzwoni do siostry, która dementuje plotkę. W redakcji odbywa się konkurs na naczelnego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Sława mówi zaskoczonej Elce o ciąży Natalii. Dodaje też, że Robert nie jest ojcem dziecka. Elka dzwoni do siostry, która dementuje plotkę. Postanawia jednak odpłacić swojej wścibskiej matce. W redakcji odbywa się konkurs na naczelnego. Dorota i Krzysiek dalej stosują nieczyste zagrywki, nie zważając przy tym na uczucia osób, które wykorzystują, by osiągnąć cel. Po prezentacji jedynie Mikołaj czuje się niepewnie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...