Teleman

Singielka (46/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka spotyka się z Tomaszem. Ten próbuje delikatnie wybadać sytuację między nią a Mikołajem. Patryk wpada na pomysł, jak szybko zrzucić dodatkowe kilogramy. Krzysiek daje mu tabletki na odchudzanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka wreszcie spotyka się z Tomaszem. Ten próbuje delikatnie wybadać sytuację między nią a Mikołajem, Nie wie jednak, że powinien zadbać nie tylko o przyjaciół, ale też o Sylwię, która znów czuje się samotna i niedoceniona. Tymczasem Patryk wpada na pomysł, jak szybko zrzucić dodatkowe kilogramy. Krzysiek daje mu tabletki na odchudzanie. Elka ostrzega go, by uważał na ten lek, ale mężczyzna, zdenerwowany zachowaniem Gosi i Artura, zażywa pierwsze pigułki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...