Teleman

Singielka (45/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka szuka wymówki, by skontaktować się z Tomaszem. On też chce się spotkać i ostrzec dziewczynę przed Mikołajem. Dorota wypytuje Andrzeja o wybór nowego naczelnego. Rozmowę słyszy Krzysiek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka szuka wymówki, by skontaktować się z Tomaszem. On też chce się spotkać i uprzedzić dziewczynę o Mikołaju. Informacja, którą przekazała mu Iwona, bardzo go zaniepokoiła. Tymczasem Dorota podstępem dowiaduje się od Andrzeja, co będzie brane pod uwagę przy wyborze nowego naczelnego. Ich rozmowę słyszy Krzysiek, który nie zamierza rezygnować ze stanowiska. Muszą jednak uważać, gdyż na ich kłótni może skorzystać ktoś jeszcze.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...