Teleman

Singielka (44/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dorota szuka sprzymierzeńców wśród byłych podwładnych. Tymczasem Mikołaj postanawia poprawić sytuację w redakcji. Natalia i Robert w ciekawy sposób próbują ponownie rozpalić namiętność w ich związku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Bez Tomasza w redakcji Elka czuje się nieswojo. Pogodzenia z sytuacją nie ułatwia jej Dorota, która zajęła miejsce mężczyzny i szuka sprzymierzeńców wśród byłych podwładnych. Tymczasem Mikołaj postanawia poprawić sytuację w redakcji. Natalia i Robert w ciekawy sposób próbują ponownie rozpalić namiętność w ich związku. Z kolei Sylwia i Tomasz nie mogą dojść do porozumienia. Mężczyzna spotyka się z dawną znajomą, Iwoną, która jest zainteresowana jego zdjęciami. Okazuje się, że mają wspólnych znajomych, w tym Mikołaja. Iwona nie ma jednak o nim dobrego zdania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...