Teleman

Singielka (42/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pracownicy redakcji organizują imprezę dla Tomasza. Elka nie wie, czy traktuje go tylko jak przyjaciela. Pożegnanie może być dla nich szansą, by zbliżyć się do siebie. Natalia wraca do Roberta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Pracownicy redakcji organizują imprezę pożegnalną dla Tomasza. Elka nie wie, czy na pewno traktuje go tylko jak przyjaciela. Pożegnanie może być dla nich szansą, by zbliżyć się do siebie. Tymczasem Natalia wraca do Roberta. Również Sylwia i Tomasz godzą się. Kobieta postanawia nie naciskać na staranie się o dziecko.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...