Teleman

Singielka (40/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka wciąż próbuje przekonać Tomasza, żeby nie odchodził z pracy. Natomiast on pomaga jej walczyć z pokusą jedzenia słodkości. Tymczasem Patryk walczy o względy Gosi. Chce wzbudzić w niej zazdrość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka wciąż próbuje przekonać Tomasza, by nie odchodził z pracy. Natomiast on pomaga jej walczyć z pokusą jedzenia słodkości. Tymczasem Patryk walczy o względy Gosi. Gdy ponosi porażkę, za namową Krzyśka szuka innej partnerki na wieczorną kolację, by wzbudzić w Gośce zazdrość. Sława i Olgierd świętują swoją rocznicę. Tomasz widzi, jak Elka całuje się z Mikołajem. To pomaga mu podjąć ostateczną decyzję - odchodzi z pracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...