Teleman

Singielka (39/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka stara się powstrzymać Tomasza przed odejściem z redakcji. Dziewczyna podejmuje desperacki krok - dzwoni do Sylwii. Natalia godzi się z Robertem. Jednak niedługo znów dochodzi do kłótni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka stara się powstrzymać Tomasza przed odejściem z redakcji. Jednak ten jest nieugięty. Wówczas dziewczyna podejmuje desperackie kroki - dzwoni do Sylwii. Tak odkrywa, że para się rozstała. Tymczasem Natalia godzi się z Robertem. Jednak niedługo później znów dochodzi między nimi do kłótni. Patryk zamierza pomóc Gośce. Zrobi wszystko, byle tylko się do niej zbliżyć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...