Teleman

Singielka (38/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka i Mikołaj uczestniczą w warsztatach. Dziewczyna nie chce zaniedbywać Tomasza, więc próbuje wyciągnąć na parkiet również jego. Natalia chce zostawić Roberta. Sława czuje, że musi pomóc córce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka i Mikołaj uczestniczą w warsztatach. Dziewczyna nie chce zaniedbywać Tomasza, więc próbuje wyciągnąć na parkiet również jego. Mikołaj jest zazdrosny, widząc ich razem. Tymczasem Natalia chce zostawić Roberta. Sława czuje, że musi pomóc córce. Podsłuchuje jej rozmowę z partnerem. Elka jest zaskoczona, gdy Tomasz wyjawia, jakie zamiary ma wobec swojej pracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...