Singielka (28/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka staje w obronie Mikołaja w trakcie jego bójki z Tomaszem. Jedzie z nim do mieszkania. Dorota omawia z Andrzejem sprawę pozwu od senatora. Postanawiają napisać raport do zarządu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Między Mikołajem a Tomaszem dochodzi do bójki. Elka przerywa ją i staje w obronie Mikołaja. Jedzie z nim do jego mieszkania, co może oznaczać koniec przyjaźni z Tomaszem. Tymczasem Dorota omawia z Andrzejem sprawę pozwu od senatora. Dochodzą do wniosku, że wspólnie napiszą raport do zarządu. Tomasz odbiera w środku nocy telefon od roztrzęsionej Elki. Dziewczyna uciekła z mieszkania Mikołaja.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...