Singielka (24/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

W redakcji zjawia się senator i grozi pozwem. Dorota każde usunąć artykuł ze strony. Natalia zaprasza Elkę i Sławę na kolację pojednawczą. Olgierd odkrywa kolejne kłamstwo żony. Wyjeżdża bez słowa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

W redakcji zjawia się oburzony senator i grozi pozwem. Dorota każde usunąć artykuł ze strony. Tymczasem Natalia zaprasza Elkę i Sławę na kolację pojednawczą. Niestety, dziewczyna sama wszczyna kłótnię, gdy dowiaduje się, że jej matka była u dziekana prosić, by przyjął Natalię z powrotem na studia. Olgierd odkrywa kolejne kłamstwo żony. Wyjeżdża bez słowa. Elka jest przekonana, że Mikołaj wykorzystał ją, by zdementować plotki o swojej orientacji seksualnej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...