Singielka (23/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

W redakcji pojawia się plotka, że Mikołaj jest gejem. Wkrótce o wszystkim dowiaduje się sam zainteresowany. Mikołaj na oczach pracowników udowadnia Elce, że pogłoski były nieprawdziwe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Do Elki dociera nowa plotka, która rozchodzi się po redakcji - Mikołaj jest gejem. Mężczyzna nie rozumie, skąd to nagłe zainteresowanie jego osobą. Elka wszystko mu wyjaśnia. Wtedy Mikołaj na oczach wszystkich pracowników udowadnia jej, że plotka była nieprawdziwa. Zazdrosna Dorota, chcąc zemścić się na rywalce, przekazuje artykuł o senatorze Krzyśkowi. Tymczasem Robert szykuje dla Natalii wycieczkę. Nie będzie to jednak miła niespodzianka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...