Singielka (19/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sylwia mówi Elce, że widziała, jak Monika flirtuje z Tomaszem. Dorota znajduje profil Mikołaja na portalu randkowym. Postanawia go poderwać. Nie wie, że interesuje się nim też Elka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Sylwia proponuje Elce spotkanie. Mówi rywalce, że widziała, jak Monika flirtuje z Tomaszem. Tymczasem Dorota znajduje profil Mikołaja na portalu randkowym. Chce go poderwać. Nie wie, że interesuje się nim również Elka. Nieoczekiwanie mężczyzna otrzymuje wiadomość od Słodkiej Elki. Teraz dziewczyna musi odkryć, kto się pod nią podszywa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...