Pamiętniki z wakacji 2: Nadopiekuńczy rodzice. Piłkarz zakochuje się w siostrze kumpla (25)

serial paradokumentalny Polska 2011-2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin odkrył, że koledzy się z niego naśmiewają. Kasia próbuje wyjaśnić mu całe nieporozumienie. Rozmowy zbliżają ich do siebie. Henryk podczas wakacji w Hiszpanii zakochuje się w Lidii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie Polaków, spędzających wakacje w kurortach południowej Europy. W każdym odcinku widzowie zobaczą dwie historie. Będzie m.in. o młodej dziewczynie, pragnącej poznać na wakacjach miłość swojego życia, ojcu, który nadmiernie kontroluje członków swojej rodziny, oraz o nastolatce zauroczonej swoim opiekunem.

W tym odcinku

Marcin jest zupełnie przybity po tym, jak odkrył, że koledzy się z niego naśmiewają. Kasia próbuje wyjaśnić mu całe nieporozumienie. Rozmowy zbliżają ich do siebie. Rodzice Marcina postanawiają zaprosić jego nową dziewczynę na kolację. Podczas posiłku prawią im liczne morały. Marcin wstydzi się za nich. Jest przekonany, że ich zachowanie doprowadzi do rozstania z Kasią. Chłopak prosi o radę Szymona i Kacpra. Ci tylko pozornie chcą mu pomóc i sugerują działania, które mogą jeszcze bardziej skompromitować go w oczach ukochanej. W tym odcinku widzowie poznają także ciąg dalszy historii Henryka, który za wszelką cenę próbuje wyjaśnić swojej ukochanej, że jej nie zdradził. Nie jest to jednak łatwe, gdyż dziewczyna nie chce z nim rozmawiać.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...