Teleman

Singielka (13/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W redakcji pojawia się tajemniczy mężczyzna, który szuka Doroty. Wśród dziennikarzy wybucha panika. Boją się kolejnych zwolnień. Sława zakłada Elce konto na portalu randkowym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Ela dowiaduje się, że Tomasz znalazł swój prezent w koszu na śmieci i zabrał go. Sylwia odkrywa podarek. Nie potrafi powstrzymać zazdrości. Dochodzi między nimi do awantury, która doprowadzi z kolei do poważnych zmian w ich związku. W redakcji pojawia się tajemniczy mężczyzna, który szuka Doroty. Wśród dziennikarzy wybucha panika. Boją się kolejnych zwolnień. Sława zakłada Elce konto na portalu randkowym. Pierwszy zainteresowany odzywa się chwilę po rejestracji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...