Teleman

Singielka (12/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ela chce odwdzięczyć się Tomaszowi za pomoc. Kupuje mu prezent. Przed sklepem spotyka Mikołaja, który proponuje jej kawę. Natalia wraca do malowania. Robert zabiera ją na warsztaty graffiti.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Ela chce odwdzięczyć się Tomaszowi za pomoc, więc kupuje dla niego prezent. Przed sklepem spotyka Mikołaja, który proponuje jej kawę. Tymczasem Natalia postanawia wrócić do malowania. Robert zabiera ją na warsztaty graffiti. Spędzają cudowny wieczór. Elka proponuje Tomaszowi spotkanie, ale on odmawia ze względu na Sylwię. Zawiedziona Elka wyrzuca prezent. Jednak później mężczyzna przychodzi do jej mieszkania. Podczas spotkania do Tomasza dzwoni Sylwia, która wróciła wcześniej z Mediolanu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...