Singielka (11)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Dzięki siostrze Natalia odkrywa, że w jej związku nie wszystko jest w porządku, skoro tak łatwo umówiła się z innym mężczyzną. Tymczasem rodzina poszukuje obu kobiet. Sława dzwoni nawet na policję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Arek bierze Natalię za Elkę, a Tomasza za Mikołaja. Dzięki siostrze Natalia odkrywa, że w jej związku nie wszystko jest w porządku, skoro tak łatwo umówiła się z innym mężczyzną. Tymczasem rodzina poszukuje obu kobiet. Sława dzwoni nawet na policję. Tomasz opowiada Sylwii o dniu, który spędził z Elką. Dziewczyna nie chce, by jej on i Elka się spotykali.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...