Singielka (8)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Elka i Tomasz mają napisać artykuł o nowo otwartym salonie sukien ślubnych. Okazuje się jednak, że trwa tam remont, a modelką ma być właśnie dziennikarka. Tomasz robi jej romantyczne zdjęcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka spóźnia się do pracy przez zepsuty samochód. Natalia chce pomóc siostrze i jedzie do mechanika. W warsztacie poznaje przystojnego Arka, któremu przedstawia się jako Elka. Tymczasem Elka i Tomasz mają napisać artykuł o nowo otwartym salonie sukien ślubnych. Okazuje się jednak, że sklep jest jeszcze remontowany, a jedyną modelką zostanie właśnie Elka. Tomasz robi jej romantyczne zdjęcia i chce wstawić je do artykułu. Kiedy Elka wraca do domu, czeka tam na nią Wojtek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...