Singielka (7)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Elka uczestniczy w warsztatach z trenerem. Ten zastanawia się, jak na problemy kobiety z mężczyznami wpływają jej relacje z ojcem. Tymczasem Tomasz chce walczyć o powrót Patryka do pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka uczestniczy w warsztatach z trenerem. On motywuje ją do działania, mimo kolejnych porażek. Przy okazji zastanawia się, jak na problemy Elki z mężczyznami wpływają jej relacje z ojcem. Tymczasem Tomasz chce walczyć o powrót Patryka do pracy. Jednak najpierw musi przekonać do tego naczelną. Elka odwiedza ojca, który jest tym bardzo wzruszony. Wkrótce okazuje się, że do Polski wrócił Wojtek, dawna miłości dziewczyny. Bardzo chce się z nią spotkać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...