Singielka (6/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Patryk i Krzysiek układają plan, dzięki któremu ten pierwszy wróci do pracy. Zdaniem Krzyśka najlepsza metoda to uwiedzenie Doroty. Elka i Mikołaj wychodzą wcześniej, żeby spędzić razem miło czas.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Patryk i Krzysiek układają plan, dzięki któremu ten pierwszy wróci do pracy. Zdaniem Krzyśka najlepsza metoda to uwiedzenie Doroty. Tymczasem Elka i Mikołaj wyszli wcześniej i spędzają miło czas. Jednak dobry nastrój znika, kiedy mężczyzna zdobywa się na szczere wyznanie. Nagle do Elki dzwoni jej matka. Sława oskarża Olgierda o zdradę. Twierdzi, że był w kinie z inną kobietą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...