Singielka (5/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Redakcyjni koledzy Elki unikają jej. Dziewczyna obawia się, że na potrójnej randce, którą miała poprzedniego dnia, mogła się skompromitować. Sława jest przekonana, iż jej córka spędziła wieczór sama.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Redakcyjni koledzy Elki unikają jej. Dziewczyna obawia się, że na potrójnej randce, którą miała poprzedniego dnia, mogła się skompromitować. Sława jest przekonana, iż jej córka wymyśliła sobie spotkanie z trzema mężczyznami, a tak naprawdę spędziła wieczór sama. Zaczyna szukać w rodzinie wariantów, po których Elka mogła odziedziczyć wadliwy gen. Tymczasem w redakcji panuje napięta atmosfera. Patryk traci pracę, a naczelna grozi, że zastosuje kolejne cięcia. Stawia też nowe warunki. Po spotkaniu Mikołaj proponuje Elce wspólne wyjście, by odreagować stres.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...