Teleman

Ciemna strona miasta (6)

serial dokumentalny Polska 2014  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa bierze udział w akcji zatrzymania zorganizowanej grupy przestępczej z okolic Szczecina. Gang złodziei dokonywał kradzieży samochodów na terenie Niemiec. Policji udaje się zaskoczyć przestępców.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy warszawskich policjantów, którzy stawiają czoło m.in. złodziejom samochodów, handlarzom ludźmi, dilerom, mordercom, alfonsom i pseudokibicom. Ekipa telewizyjna w kamizelkach kuloodpornych uczestniczy w nawet najbardziej niebezpiecznych akcjach, które do tej pory nie były dostępne dla szerszej publiczności. Nie zabranie więc autentycznych aresztowań, spektakularnych pościgów, tajnych prowokacji i śledztw w sprawie zabójstw. Widzowie poznają kulisy głośnych spraw oraz charyzmatycznych policjantów, którzy każdego dnia stają oko w oko z najniebezpieczniejszymi przestępcami.

W tym odcinku

Ekipa filmowa bierze udział w akcji zatrzymania zorganizowanej grupy przestępczej z okolic Szczecina. Gang złodziei dokonywał kradzieży samochodów na terenie Niemiec. Policji udaje się zaskoczyć przestępców w ich kryjówce, zorganizowanej w starej masarni.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...