Singielka (4/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Elka jest przygnębiona z powodu nieudanej randki. Tymczasem Mikołaj, który podoba się wszystkim dziewczynom w redakcji, prosi ją o pomoc przy reportażu. Szefowa Elki, widząc ich razem, jest zazdrosna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka jest przygnębiona z powodu nieudanej randki. Na domiar złego jej szefowa jest niezadowolona z nowego wpisu Singielki. Nieoczekiwanie Mikołaj (Filip Bobek), który podoba się wszystkim dziewczynom w redakcji, prosi Elkę o pomoc przy reportażu. Ma ona wreszcie szansę na wymarzoną randkę, pod pretekstem wspólnej pracy. Kiedy naczelna widzi ich razem, zaczyna sądzić, że ze sobą flirtują. Jest zazdrosna, gdyż sama też od dawna usiłuje umówi się z Mikołajem. Tego dnia spełnią się marzenia Elki - wszystkie na raz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...