Singielka (3/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Elka proponuje Tomaszowi randkę, jednak wówczas w redakcji zjawia się jego dziewczyna. Zrezygnowana kobieta uznaje, że już na zawsze pozostanie sama. Przed budynkiem wpada na Bajtka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka proponuje Tomaszowi randkę, jednak wówczas w redakcji zjawia się jego dziewczyna. Zrezygnowana Elka uznaje, że na zawsze pozostanie sama. Przed budynkiem wpada na Bajtka. Później między Elką a jej matką dochodzi do kłótni. Sława wciąż uważa, że ojciec Elki nie powinien pracować na ich osiedlu, ale dziewczyna nie ma nic naprzeciwko, a nawet cieszy się z sukcesu Staszka. Niespodziewanie, Sylwia proponuje Tomaszowi wspólne mieszkanie. Chłopak nie wie, czy jest gotów na ten krok. Elka czeka na randkę z Bajtkiem, jednak on nie pojawia się, gdyż zapomniał o spotkaniu. Dziewczyna spotyka Tomasza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...