Teleman

Ciemna strona miasta (5)

serial dokumentalny Polska 2014  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas meczu doszło do zamieszek. Zatrzymano osoby, które zakrywały twarz, wbiegły na murawę i odpalały materiały pirotechniczne. Ekipa filmowa towarzyszy policjantom, którzy biorą udział w akcji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy warszawskich policjantów, którzy stawiają czoło m.in. złodziejom samochodów, handlarzom ludźmi, dilerom, mordercom, alfonsom i pseudokibicom. Ekipa telewizyjna w kamizelkach kuloodpornych uczestniczy w nawet najbardziej niebezpiecznych akcjach, które do tej pory nie były dostępne dla szerszej publiczności. Nie zabranie więc autentycznych aresztowań, spektakularnych pościgów, tajnych prowokacji i śledztw w sprawie zabójstw. Widzowie poznają kulisy głośnych spraw oraz charyzmatycznych policjantów, którzy każdego dnia stają oko w oko z najniebezpieczniejszymi przestępcami.

W tym odcinku

Podczas meczu Legia - Jagiellonia doszło do brutalnych zamieszek. Policja przeprowadziła szereg zatrzymań osób, które złamały prawo - zakrywały twarz, wbiegły na murawę i odpalały niebezpieczne materiały pirotechniczne. Podejrzani odpowiedzą za udział w bójce, zakłócanie przebiegu imprezy sportowej oraz narażenie na utratę życia lub zdrowia innych. Ekipa filmowa towarzyszy policjantom, którzy biorą udział w zatrzymaniach w Warszawie, Wołominie i Warce.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...