Singielka (2/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Szefowa zleca Elce napisanie artykułu na temat pierwszej randki singielki. Dziewczyna najpierw szuka kandydata na partnera wśród swoich kolegów, a w końcu postanawia zaprosić Tomasza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka cieszy się, że jej pierwszy tekst zostanie opublikowany. Jednak szefowa zdejmuje materiał. Dziewczyna chce namówić informatyka, Bajtka (Daniel Guzdek), żeby po cichu przywrócił jej artykuł. Tymczasem Natalia jedzie obejrzeć pałacyk weselny. Towarzyszą jej matka i babcia. Niespodziewanie cała trójka trafia do zupełnie innego miejsca. Szefowa Elki proponuje jej prowadzenie własnej rubryki. Otrzymuje też pierwsze zadanie - musi opisać pierwszą randkę Singielki. Sława dowiaduje się, że jej były mąż, Staszek, będzie ochroniarzem na osiedlu, gdzie mieszka. Prosi obecnego partnera, Olgierda, żeby zwolnił mężczyznę, ale on jest nieugięty. Ela szuka wśród swoich kolegów partnera na swoją pierwszą randkę, jednak każde podejście kończy się porażką. Wówczas decyduje się zaprosić Tomasza (Mateusz Janicki).

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...