Singielka (1/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka ma 32 lata i wciąż nie spotkała swojej drugiej połówki. Ważniejsza dla niej jest praca, w której może awansować. Musi napisać swój pierwszy reportaż dotyczący warsztatów psychologicznych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka ma 32 lata i wciąż nie spotkała swojej drugiej połówki. Ważniejsza jest dla niej jednak praca, w której może awansować. Musi napisać swój pierwszy reportaż dotyczący warsztatów psychologicznych. Zdjęcia do tekstu wykona Tomasz, nowy fotograf w redakcji. Tymczasem Elka chce pochwalić się awansem, odwiedza więc rodzinny dom. Niestety, sukces dziewczyny zostaje przyćmiony przez wiadomość o zaręczynach jej przyrodniej siostry, Natalii (Julia Kamińska). Elka przez przypadek słyszy rozmowę Natalii z matką (Dorota Pomykała), z której wynika, ze jest zaniedbana i nie ma perspektyw na lepsze życie. Słowa te motywują dziewczynę do podjęcia pewnych kroków - chce znaleźć miłość do ślubu siostry, czyli w 274 dni.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...