Teleman

Ciemna strona miasta (4)

serial dokumentalny Polska 2014  od 16 lat

W skrócie

Widzowie zobaczą proces zabezpieczania meczu piłkarskiego przez policję. Konflikt między fanami Legii a Jagiellonii rozpoczyna się, gdy kibice stołecznej drużyny wywieszają przechwyconą flagę rywali.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy warszawskich policjantów, którzy stawiają czoło m.in. złodziejom samochodów, handlarzom ludźmi, dilerom, mordercom, alfonsom i pseudokibicom. Ekipa telewizyjna w kamizelkach kuloodpornych uczestniczy w nawet najbardziej niebezpiecznych akcjach, które do tej pory nie były dostępne dla szerszej publiczności. Nie zabranie więc autentycznych aresztowań, spektakularnych pościgów, tajnych prowokacji i śledztw w sprawie zabójstw. Widzowie poznają kulisy głośnych spraw oraz charyzmatycznych policjantów, którzy każdego dnia stają oko w oko z najniebezpieczniejszymi przestępcami.

W tym odcinku

Widzowie zobaczą proces zabezpieczania meczu piłkarskiego przez policję. W związku z tym, że miało to być wydarzenie sportowe podwyższonego ryzyka, by zapobiegać chuligańskim wybrykom i zakłóceniom porządku publicznego, policjanci musieli zabezpieczyć przyjazd i przejście kibiców na stadion, a także ich powrót do domu. Konflikt między fanami Legii a Jagiellonii rozpoczyna się, gdy kibice stołecznej drużyny wywieszają przechwyconą flagę konkurencyjnego klubu. Na stadionie rozpoczyna się bitwa z udziałem około 200 osób.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...