Na dobre i na złe | odc. 640: Na własną rękę

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiktoria walczy na bloku o życie Dębskiego, którego potrącił samochód. Falkowicz składa zeznania w sprawie Matyldy. Tymczasem dziewczynka ucieka z izby dziecka i ukrywa się w szpitalu w Leśnej Górze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Wiktoria walczy na bloku o życie doktora Dębskiego. Mąż Sylwii został potrącony przez samochód. Profesor Falkowicz składa zeznania w sprawie Matyldy. Tymczasem dziewczynka ucieka z izby dziecka i ukrywa się w szpitalu w Leśnej Górze. Nie chce po raz drugi trafić do placówki opiekuńczej. Janek przegrywa w karty znaczną sumę. Bandyta Czarny nachodzi lekarza i domaga się od niego zwrotu gotówki. Stanisławski zastanawia się, czy nie oddać mu pieniędzy, które dostał w prezencie ślubnym od ojca Oli. Na chirurgię trafia Daniel, ofiara napadu. Pacjentowi towarzyszy żona Dorota i przybrany syn Maciek. Policja podejrzewa, że kobieta nie powiedziała całej prawdy o ataku na męża.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...