O mnie się nie martw 4 (13-ost.)

serial komediowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iga czuje się fatalnie, mimo to angażuje się w poszukiwania Grześka. Marcin nie może jej towarzyszyć, gdyż w tym czasie staje przed sądem jako obrońca Szymona. Marta próbuje wrócić do pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy przebojowej Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich. Kobieta traci pracę w kancelarii, co skłania ją do refleksji nad życiem i koniecznością zmian. Również Marcin (Stefan Pawłowski) ma wiele do przemyślenia. Decyduje się wyjechać z Warszawy. Młody prawnik czuje, że ma dość byłych partnerów Igi, jej zbuntowanej siostry i różnych intruzów, którzy co jakiś czas zakłócają mu spokój. Wszystko zdaje się zmierzać w korzystnym kierunku, gdy do stolicy przyjeżdża Witold (Sławomir Orzechowski) - ojciec Igi.

W tym odcinku

Iga czuje się fatalnie, mimo to angażuje się w poszukiwania Grześka. Konfrontuje się też z ojcem Grześka, mimo że dla obu stron nie jest to przyjemne spotkanie. Marcin nie może towarzyszyć ukochanej, gdyż w tym czasie staje przed sądem jako obrońca Szymona. Mimo że wykorzystuje cały, znany sobie arsenał środków, wcale nie jest pewien wygranej. Marta próbuje wrócić do pracy w kancelarii, ale w biurze nastąpiła zmiana układu sił i teraz nie jest to takie oczywiste. Za to Krzysiek postanawia zorganizować imprezę niespodziankę na cześć Irenki. Niestety, ani on, ani Wojtek nie potrafią wciągnąć kobiety w żadną ze swoich wysublimowanych intryg.

Występują

Twórcy

Ładuję...