Kobra - oddział specjalny 19 (6)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Wettkampf)

serial sensacyjny Niemcy 2014  dla dorosłych

W skrócie

Niemieckich policjantów odwiedzają koledzy po fachu z USA, w tym Jessie Turner. Kobieta zaprzyjaźnia się z Aleksem i Semirem. Detektywi pomagają jej wyjaśnić sprawę rzekomo zmarłego męża, Sama.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterami serialu są funkcjonariusze niemieckiej policji drogowej, którzy codziennie muszą chronić uczestników ruchu drogowego przed niezrównoważonymi kierowcami. W ich życiu nie brakuje napięcia, niebezpiecznych pościgów, lecz także odrobiny komizmu. Choć życie stawia ich w obliczu rozmaitych wyzwań, nigdy nie zapominają o sprawiedliwości.

W tym odcinku

Niemieckich policjantów odwiedzają koledzy po fachu ze Stanów Zjednoczonych, w tym Jessie Turner. Kobieta zaprzyjaźnia się z Aleksem i Semirem. Detektywi pomagają jej wyjaśnić sprawę rzekomo zmarłego męża, Sama. Okazuje się, że jego śmierć została upozorowana, a Sam żyje i chce dokonać krwawej zemsty na szefie gangu z Los Angeles, który przebywa aktualnie w Niemczech. Wkrótce bandyci porywają Jessie, by wymienić ją na Sama. Semir i Alex wraz z amerykańskimi kolegami wkraczają do akcji.

Występują

Twórcy

Ładuję...