Chicago Fire: Pozwól jej odejść (23)

(Chicago Fire: Let Her Go)

serial obyczajowy USA 2013  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Po śmierci Hallie ratownicy są w kiepskich nastrojach. Casey odwiedza komisariat, by dowiedzieć się o postępach w śledztwie. Okazuje się, że kobieta zginęła przed wybuchem pożaru w klinice.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Po tragicznej śmierci Hallie ratownicy są w kiepskich nastrojach. Casey udaje się na posterunek policji, by dowiedzieć się o postępach w śledztwie w sprawie śmierci kobiety. Dowiaduje się, że dochodzenie prowadzi Voight i jego funkcjonariusze. Wkrótce okazuje się, że zginęła ona przed wybuchem pożaru w klinice. Policjanci wpadają na trop osób zamieszanych w zabójstwo. Boden, Severide i Casey udają się na miejsce tragedii. Tam odkrywają, że ktoś przeszukał kartotekę pacjentów. Wkrótce strażacy muszą przerwać dochodzenie, by uratować kobietę uwięzioną w kanale ściekowym. Shay i Dawson przyjeżdżają na miejsce strzelaniny, w której ranna została pielęgniarka. Kobieta umiera na skutek odniesionych obrażeń. Ratowniczki odkrywają, że pracowała ona w klinice Hallie. Tymczasem Otis zaprasza na wielkie otwarcie pubu swojego rosyjskiego kuzyna, co budzi poważne obawy jego wspólników, Herrmanna i Gabrielli.

Występują

Twórcy

Ładuję...